Mini furre per thonjte me xhel me drite LED

1,200 L

Ka stok

 • Mini furre per thonjte.
 • E vogel dhe praktike.
 • Ideale per perdorim vetjak.
 • Me cilesi maksimale.
KODI: mini-furre-sa-26 Kategori: ,

MINI FURRE PER THONJTE ME XHEL

Mini furre per thonjte. Ideale, cilesore dhe shume praktike per t’u perdorur. Vjen me nje kohemates automatik i cili do te fiket automatikisht. Do te keni thonje perfekte vetem pak minuta.

SPECFIKAT
 • Me cilësi të lartë.
 • Me dritën UV, shpejton tharjen e thonjve.
 • Me një dizajn të hollë dhe unik.
 • 3 bateri AA për furnizimin me energji elektrike.
 • Dizajn automatik i ndërprerësit.
 • Me dizajn të vogël dhe peshë të lehtë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mini furre per thonjte me xhel me drite LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini furre per thonjte me xhel

Mini furre per thonjte me xhel me drite LED