Furre per thonjte 36w UV Nail Lamp

1,690 L

Ka stok

Kjo furre per thonjte me llambe UV JH-818 do t’ju sjelle me shume komoditet duke kursyer me shume shpenzime. Bere nga materiale te cilesise profesionale eshte shume rezistente dhe afatgjate.

KODI: H-9876981 KATEGORIA:

FURRE PER THONJTE 36W

Furre per thonjte profesionale me llambe UV dhe fuqi 36w.

Ideale per perdorim profesional dhe personal te kujdesit per thonjte.

Menyra me e shpejte dhe efikase per t’i dhene vetes thonj te bukur ne kushte shtepie ne pak caste.

Furra eshte e pershtatshme per manikyr dhe pedikyr.

E lehte dhe kompakte eshte praktike per tu transportuar dhe perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

furre per thonjte

Ngjyra

,

Be the first to review “Furre per thonjte 36w UV Nail Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furre thonjsh 36w bli online ne dyqan taxi

Furre per thonjte 36w UV Nail Lamp