Furce Qeramike Gemei per Floke te Drejte – Dyqan Online

2,090 L

Gjendje

Specifikimet Teknike 
Marka: Gemei
Model: GM 2950
Panel Qeramike me koka masazhuese
Ekran LCD 
Buton ON/OFF 
Element ngrohje PTC
Tensioni: 220-240V 50-60Hz
Temperatura: 100-230°C
KODI: gemei-gm-2950 Categories: ,

FURCE QERAMIKE PER FLOKE TE DREJTE GEMEI-GM2950

Furce Qeramike per Floke te drejte Gemei

Furce Gemei per floke te drejte, eshte nje kreher profesional per floke te shendetshem dhe sa me natyral. E projektuar me stil dhe klas. Ndertuar me materiale cilesore dhe te teknologjise me te fundit. Kontrolli i temperatures siguron qe temperatura te jete e caktuar posacerisht per floket tuaj. Kokat e furces jane me element PTC.

Specifikimet Teknike 
Marka: Gemei
Model: GM 2950
Panel Qeramike me koka masazhuese
Ekran LCD 
Buton ON/OFF 
Element ngrohje PTC
Tensioni: 220-240V 50-60Hz
Temperatura: 100-230°C


Dyqan Taxi | Zgjidh me mire & me Lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Piaster flokesh

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Furce qeramike per floke gemei dyqan online dyqan taxi

Furce Qeramike Gemei per Floke te Drejte - Dyqan Online

WhatsApp chat