Fshese korenti me vakum Haeger HG 866

6,500 L

Ka stok

Fshese korenti me vakum Haeger  me filtra te imet qe bllokojne edhe grimcat me te vogla te pluhurit per higjene maksimale.

FSHESE KORENTI ME VAKUM HAEGER HG 866

Fshese korenti me vakum kompakte dhe moderne, me teknologji inovative e cila e ben pastrimin te lehte dhe te sigurt fale filtrimit me 5 hapa.

Haeger dallohet jo vetem nga dizajni i saj elegant, por edhe per prakticitetin dhe funksionalitetin e saj duke mos shkaktuar veshtiresi ne mirembajtjen dhe pastrimin e saj.

Permasa kompakte qe nuk zene hapesire te madhe dhe levizet me lehtesi.

Me filtra te imet i gjithe procesi eshte shume higjenik. Filtri bllokon edhe grimcat me te vogla alergjike, duke parandaluar kthimin e pluhurit ne ajer.

Kjo eshte veeanerisht e nevojshme per ambientet me femije dhe kafshe shtepiake.

Karakteristika

  • Energjia 220 wat
  • Fuqia thithëse 450 wat.
  • Pese faza filtrimi
  • Niveli i ulët i zhurmës
  • Rregullator i energjisë në trup

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Ngjyra

,

Be the first to review “Fshese korenti me vakum Haeger HG 866”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese korenti haeger ne shitje online ne dyqan taxi

Fshese korenti me vakum Haeger HG 866