Fritez DSP KB-2011 | Friteze per skuqjen e patateve

5,400 L

Ka stok

 • Perbehet prej material celiku-inoks
 • Vellim deri ne 1.5 liter.
 • Kontrollohet me ane te termostatit
 • Ka nje shport te brendshme
 • Me nje shpejtesi 1200W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz.
KODI: KB2011 Kategori: , ,

FRITEZ DSP KB-2011

Me kete friteze mund te pergatisni ushqime ne cdo kohe. Ajo perbehet nga permasa kompakte ku mund te ruhet fare lehte ne kuzhinen tuaj. Friteza perbehet nga nje shport e brendshme qe zhvendoset dhe lahet lehtesisht dhe ka nje vellim 1.5 liter. Ky produkt ka gjithashtu ne pjesen e tij te jashtme termostat, te cilin ju e vendosni sipas deshires suaj kur ne te vendosni patate apo produkte te tjera per t’u skuqur. Kjo pajisje perbehet nga celiku i inoksit, i cili e percjell shume mire nxehtesine dhe reziston ndaj mbinxehjes. Pajisja qendron shume mire ne kuzhinen tuaj pa zene aspak hapesire ne te.

FRITEZE DSP PER SKUQJE

 • Material i celikut-inoks
 • Permasa kompakte
 • Vellim 1.5 liter.
 • E perbere me nje termostat
 • Perbehet nga nje shport e brendshme
 • Me nje shpejtesi 1200W, tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Ngjyra

Be the first to review “Fritez DSP KB-2011 | Friteze per skuqjen e patateve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik dsp kb 2011 friteze produkt online dyqan taxi

Fritez DSP KB-2011 | Friteze per skuqjen e patateve