DSP KB-2057 | Patate te skuqura me kete friteze pa vaj

7,900 L

Ka stok

 • Ka 5 pograme te nxehtesise
 • Friteza kur arrin maksimumin e nxehtesise fiket ne menyre automatike
 • Produkti puthitet mjaft mire me cdo siperfaqe qe ju e vendosni
 • Ka nje baze kunder rreshqitjes
 • Kapaciteti 3.5 litra
 • Gatuan deri ne temperaturen 200 grade celisuis

FRITEZE PA VAJ DSP KB-2057

Friteza pa vaj DSP KB-2057 eshte e perbere prej materialit te celikut-inox, duke qene ne keto kushte ajo nuk e ngjit ushqimin. Kjo friteze njihet per rezistencen ndaj nxehtesise dhe jetegjatesine e saj. Ky produkt ruan  te gjithe vlerat ushqyese edhe duke i eleminuar yndyrnen e tepert.

Gatimet mund te behen nepermjet 5 pogrameve te nxehtesise. Friteza kur arrin maksimumin e nxehtesise fiket ne menyre automatike.

Produkti puthitet mjaft mire me cdo siperfaqe qe ju e vendosni pa asnje problem, pasi ka nje baze kunder rreshqitjes

FRITEZE PA VAJ PER PATATE TE SKUQURA

 • Perbehet nga materiali prej te celikut-inox
 • Antingjitese
 • Rezistente ndaj nxehtesis
 • Ruan te gjithe vlerat ushqyese
 • Eleminon yndyrnen e tepert
 • Ka 5 pograme nxehtesie
 • Fiket ne menyre automatike
 • Mund te gatuani deri ne temperaturen 200 grade celisuis
 • Ka nje baze kunder rreshqitjes
 • Kapaciteti  per te mbajtur ushqim eshte deri ne 3.5 litra
 • Fuqia 1350W
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50/60Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Ngjyra

Be the first to review “DSP KB-2057 | Patate te skuqura me kete friteze pa vaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze me ajer dsp fryers produkt online ne dyqan taxi

DSP KB-2057 | Patate te skuqura me kete friteze pa vaj