Friteze per skuqje DSP KB – 2031 – Friteza me ajer

8,900 L

Ka stok

 • Ideale per ata qe jane te apasionuar pas ushqimeve te skuqura
 • Pergatit per nje kohe shume te shkurter
 • Skuq nepermjet avullit
 • Skuq duke mos e lejuar kolesterolin edhe yndyrnen
 • Perbehet prej materialit te aluminit
 •  Anti-ngjites
KODI: KB2031 Kategori: , ,

FRITEZE PA VAJ DSP KB-2031

Friteze pa vaj eshte ideale per ata qe jane te apasionuar pas ushqimeve te skuqura

Me kete produkt ju nuk do te shpenzoni me kohe ne kuzhine sepse ai ua bene ushqimet e skuqura

Jane gati per nje kohe shume te shkurter

Ushqimet skuqen nepermjet avullit duke e eliminuar ne 80% yndyrnen

Ju mund te pergatisni cdo gje te skuqur pa u shqetesuar aspak kolesterolin edhe yndyrnen

FRITEZA PER SKUQJE ME AJER

 •  Friteza eshte e perbere prej materialit te aluminit
 • Qendron rezistent ndaj nxehtesise dhe jetegjate
 • Ky produkt eshte anti-ngjites
 • Vlerat ushyqese te gatimit nuk do te zhduken
 • Ky produkt eshte shume praktike
 • Mban nje kapacitet prej 5 litrash
 • Karaktersitikat e saj jane 20-240V 50/60Hz 1800W.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Friteze

Ngjyra

Be the first to review “Friteze per skuqje DSP KB – 2031 – Friteza me ajer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze pa vaj DSP per skuqje ne shitje online dyqan taxi

Friteze per skuqje DSP KB - 2031 - Friteza me ajer