Friteze pa yndyre – Sovio Professional Air Fryer

6,500 L

Ka stok

  • Marka: Sovio
  • Tensioni: 220-240V
  • Fuqia: 1200 W
  • Kapaciteti: 1.5L
  • Kablli: 1.2 m
KODI: gi-friteze-sovio Kategori: ,

FRITEZE ME AJER – SOVIO

Friteze pa yndyre – Sovio Professional Air Fryer

  • Pergatisni ushqime te shijshme dhe te shendetshme. Friteza me ajer nga Sovio skuq patatet, kofshet e pules dhe ushqimet e tjera me ajer, duke shmangur maksimalisht perdorimin e vajit ne gatim.
  • Fale teknologjise ciklonike te qarkullimit te ajrit, nxehtesia shperndahet ne menyre uniforme ne te gjithe ushqimin
  • Kjo menyre gatimi jo vetem qe shmang yndyren dhe kolesterolin e tepert, por stimulon marrjen e vlerave ushqimore, proteinave dhe vlerave organike

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze pa yndyre – Sovio Professional Air Fryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer Sovio

Friteze pa yndyre - Sovio Professional Air Fryer