Freskuese me tre helika Montecasa ventilator

3,600 L

Ka stok

FRESKUESE ME TRE HELIKA MONTECASA

Freskuese me tre helika e pershtatshme per shtepi, zyre, lokale apo ambiente te tjera.

Me buton te pasem per levizje automatike ose qendrim statik.

Baze e qendrueshme dhe trup rezistent per perdorim afatgjate.

Zgjidhja ideale per ditet e nxehta te veres fale permasave kompakte dhe fuqise se larte. 


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

,

Be the first to review “Freskuese me tre helika Montecasa ventilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese montecasa me tre helika online ne dyqan taxi

Freskuese me tre helika Montecasa ventilator