Freskuese Elektra me timer | 5 flete ne shitje

5,600 L

Ka stok

FRESKUESE ELEKTRA ME TIMER

Freskuese e markes Elektra, me permasa 18 inc dhe timer.

Fuqia e saj prej 40W eshte shume efikase per te freskuar ajrin ne ditet e nxehta.

Me kohemates per 1 ore te cilin mund ta vendosni sipas preferences tuaj.

Kjo freskuese ka tre nivele shpejtesie per fuqine qe ju nevojitet.

E pajisur me kornize rrjete metalike e rrumbullaket dhe pese helika cilesore do te siguroje perdorim afatgjate.

Dizajn estetik dhe teper praktik ne perdorim. Montohet dhe pastrohet lehtesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese Elektra me timer | 5 flete ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra 40 watt fuqi blerje online ne dyqan taxi

Freskuese Elektra me timer | 5 flete ne shitje