Freskuese ajri Montecasa YL-1801 ne shitje online

3,390 L

Ka stok

FRESKUESE AJRI MONTECASA YL-1801

Freskuese ajri per lokale, shtepi, zyra etj.

Me pese helika dhe tre nivele shpejtesie te ndryshme per te perzgjedhur.

Freskuesja perdor konsumim te ulet te energjise, mundeson levizje automatike ose ventilim fiks.

Gjithashtu ka mundesine per pjerresi te rregullueshme deri ne 30 grade, mbrojtese ne pjesen para dhe mbrapa, baze e qendrueshme dhe  kunder rreshqitjes etj


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese ajri Montecasa YL-1801 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese ajri montecasa online ne dyqan taxi

Freskuese ajri Montecasa YL-1801 ne shitje online