Ventilator per freskimin e ajrit | Freskuese ajri me USB

1,690 L

Ka stok

  • Materiali: Metali dhe Alumini.
  • Madhësia : 4 inç 155x85x160mm.
  • Fuqia: 2.5W.
  • Dizajn moderne dhe funksionim i qetë.
  • Mundesi zhvendosje dhe transport.
KODI: 8601803210119 Kategori: ,

VENTILATOR PER FRESKIMIN E AJRIT

FRESKUESE AJRI ME USB | MINI FAN 4 INCH

Vera ka trokitur edhe temperaturat e larta erdhen. Perballimi i tyre eshte tejet i veshtire duke e bere perditshmerine tone gati shume te lodhshme edhe monotone. Mirepo nuk keni pse te kaloni aspak nje vere te tille nese merrni masat e duhura.

Produkti i duhur qe eshte ideali per t’ju sjelle nje vere te freskte, shlodhese edhe te qete eshte USB Mini Fan. Ai do te jete shoqeruesi perfekte per kete vere pa asnje dyshim, pasi edhe duke qene se ka nje madhesi te vogel mund ta merrni kudo me vete, si ne zyre, biblioteke, shtepi etj.

Kjo freskuese eshte e perbere prej metali me cilesi te larte dhe ka rezistence maksimale duke qene miqesore me mjedisin.

Ajo funksionon me rryme elektrike dhe komadohet ne saj te butonave On/Off per ndezjen edhe fikjen e saj.

Ndryshe nga freskueset e zkonshme, te cilat kane nje zhurme bezdisese kjo paisje ka nje zhurme motorrike gati te padallueshme edhe aspak bezdisese te cilen mund ta mbani edhe naten ne dhomen tuaj te gjumit dhe do te beni nje gjume te qete dhe relaksues.

Me nje rrotullim deri ne 360 grade duke i dhene freski te gjithe ambientet perreth ku ju jeni duke qendruar.

Ka nje madhesi te vogel sic ajo e ka e bene shume lehteisht te trasnpotueshme dhe ta zhvendosni lirisht ku deshironi.

SPECIFIKIMETfreskuese ajri mini fan bli online dyqan taxi

Materiali: Metali dhe Alumini

Madhësia : 4 inç 155x85x160mm

Fuqia: 2.5W

Dizajn moderne dhe funksionim i qetë.

Mundesi zhvendosje dhe transport.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Ventilator per freskimin e ajrit | Freskuese ajri me USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ventilator per freskimin e ajrit | Freskuese ajri me USB