Ftohese ajri murale dhe tokesore Elektra

7,990 L

Ka stok

Freskuese Elektra me tre helika, bere prej metali me cilesi te larte dhe rezistence maksimale do te jete shoqeruesi perfekt per kete vere.

KODI: C-511212 Kategori: ,

FTOHESE AJRI MURALE DHE TOKESORE

Ftohese ajri e cila mund te perdoret ne forme murale dhe tokesore gjithashtu.

E pershtatshme per ambiente familjare, bare, restorante dhe ambiente te tjera ne te cilat ju nevojitet nje freskuese.

Ftohese ajri Elektra me tre helika

Me tre helika te fuqishme, freskuesja mund te rrotullohet ose te fiksohet ne nje pozicion te pershtatshem per ju.

Freskuesja ka bazament te qendrueshem dhe fuqi te larte ajrimi, cka do ta beje ate zgjedhjen e duhur

Bere prej materiali miqesor me mjedisin,  me cilesi te larte dhe rezistent do te jete shoqeruesi perfekt per kete vere.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Ftohese ajri murale dhe tokesore Elektra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra me tre flete blerje online ne dyqan taxi

Ftohese ajri murale dhe tokesore Elektra