Freskuese Elektra e madhe me tre flete ne shitje

9,900 L

Ka stok

Freskuese Elektra e cila ftoh ambientin tuaj ne menyre efikase dhe te shpejte. Dizajn elegant i cili pershtatet me cdo ambient qe ju nevojitet.

FRESKUESE ELEKTRA E MADHE ME TRE FLETE

Freskuese Elektra profesionale ne ngjyre te zeze, e pajisur me tre flete ventilimi.

Perfekte per ditet e nxehta te veres. Me material rezistent dhe shume te qendrueshem per nje perdorim afatgjate.

Freskuese me tre flete ne shitje

Montohet lehtesisht ne dy variante, si freskuese murale dhe tokesore.

Kjo freskuese ka nje zhurme motorrike shume te reduktur te cilen as nuk do ta ndjeni fare, ndryshe nga ftohesit e tjere te ajrit.

E perbere prej metali me cilesi te larte dhe rezistence maksimale duke qene miqesore me mjedisin do te jete shoqeruesi perfekt per kete vere.

Shume praktike ne perdorim dhe me dizajn elegant i cili pershtatet me cdo ambient qe ju nevojitet.

Tensioni 220-240V

Kapaciteti 173m3/min


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese Elektra e madhe me tre flete ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra me tre flete blerje online ne dyqan taxi

Freskuese Elektra e madhe me tre flete ne shitje