Freskuese Portative me ndricim – Multifunctional Fan

990 L

Ka stok

KODI: L378-freskuese me ndricim-H1977 KATEGORIA:

FRESKUESE ME NDRICIM H-1977

Freskuese Portative me ndricim – Multifunctional Fan

  • Ideale per kamping, piknik, shtepi, zyra, konvikte ose ne raste emergjente
  • Mban te fresket ne maksimum ambientin tuaj duke kursyer energji elektrike
  • Freskon dhe pastron ajrin
  • Me llampe LED 5 Watt e cila siguron ndricim te fuqishem gjate nates
  • Freskuesja eshte e pajisur me nje karikues USB, permes te cilit mund te rimbushni telefonin tuaj ne raste emergjence
  • Ideal per ditet e nxehta te veres

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Freskuese

Be the first to review “Freskuese Portative me ndricim – Multifunctional Fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Freskuese

Freskuese Portative me ndricim - Multifunctional Fan