Freskuese per shtepi Elektra me kater flete

5,590 L6,590 L

35watt50watt
Pastro
KODI: freskuese-elektra-me-kater-flete Kategori: , ,

FRESKUESE PER SHTEPI ELEKTRA

Freskuese Elektra per shtepi prej material inoksi.

Ju sjell freskine qe ju nevojitet ne ditet e nxehta te veres, fale rrotullimeve te fuqishme te kater fleteve.

Me tre nivele shpejtesie dhe fuqi 35 dhe 50 watt, koka e rregullueshme me pjerresi.

Freskuesja rrotullohet ne nje kend te gjere per te freskuar te gjithe hapesiren e ambientit ku ndodheni.

Gjithashtu baza e saj eshte metalike dhe shume e qendrueshme, nuk do te rreshkase apo levize gjate perdorimit.

Praktik dhe shume komod ne perdorim, ky ventilator pershtatet me se miri me cdo ambient ku deshironi ta vendosni.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Fuqia Watt

35watt, 50watt, 55watt

Be the first to review “Freskuese per shtepi Elektra me kater flete”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese tavoline elektra 12 ev blerje online ne dyqan taxi

Freskuese per shtepi Elektra me kater flete

5,590 L6,590 L

Shto ne Shporte