Freskuese per shtepi | Ftohes ajri Elektra

2,990 L

Ka stok

FRESKUESE PER SHTEPI ELEKTRA

Freskuese Elektra perfekte per shtepi, ne ditet e nxehta te veres.

Nje pajisje e dobishme ne stinen e veres dhe praktik me nje dizajn modern dhe kompakt.

Me tre modalitete shpejtesie per te zgjedhur sipas deshires.

FTOHES AJRI ELEKTRA

Bere nga materiale rezistente PVC, hekuri dhe alumini kjo freskuese do jete e lehte per t’u perdorur dhe ze shume pak hapesire.

Grila rrotulluese me shume drejtime dhe konsumi i ulet i energjise e bejne perfekt per perdorim te perditshem kete freskuese.

Shume i lehte per tu mbajtur kudo dhe eshte perfekt per ajrosjen e dhomave te ndenjes dhe dhomave te gjumit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Freskuese

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese per shtepi | Ftohes ajri Elektra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra per shtepi blerje online ne dyqan taxi

Freskuese per shtepi | Ftohes ajri Elektra