Freskuese me karikim | Q8 Fan

1,690 L

Ka stok

 • Eshte shum ekonomike dhe praktike
 • Punon 4 ore pa u ndalur
 • Ka nje kend rrotullimi 180 grade
 • Perbehet prej plastikes se cilesise se larte
 • Kombinim i ngjyres roze dhe te bardhe

Freskuese me karikim | Q8 Fan

Freskuese me karimin per muajt e nxehte te veres

Tani qe muajt e veres kane mberritur se bashku me to edhe temperaturat e larta. Per t’i bere me te perballueshme edhe per te kaluar nje vere te qete, te fresket, komode edhe relaksuese ju duhet patjeter nje freskuese qe tua mundesoje kete. Freskuesja me karikim Q8 Fan eshte perfekte per keto dite te nxehta vere.

FRESKUESJA ELEKTRIKE NE SHITJE ONLINE | DYQANI TAXI

Freskuesja Q8 Fan eshte shume praktike sepse mund te vendoset kudo qe keni deshire ne cdo cep te shtepise suaj. Eshte shume ekonomike sepse nuk harxhon pothuajse aspak energji elektrike dhe kete ju do ta kuptoni menjehere kur ajo te jete duke u karikuar sepse ka nje drite te kuqe ne trungun e saj qe tregon se kur ajo e fillon startimin dhe kur e perfundon.

Freskuesja elektrike pas karikimit eshte ne gjendje qe te punoje aferisht 4 ore pa u ndalur.

Kendi i rrotullimit te saj eshte 180 grade .

Freskuesja elektrike perbehet prej plastikes se cilesise teper te larte. Ajo eshte ne ngjyren roze e cila kombinohet mjaft mire me te bardhen dhe eshte shume e pershtashme per dhomat e gjumit. Ne saje te butonit, ju mund ta fikni dhe ndizni sa here t’ju nevojitet.

Freskuese Q8 Fan per ditet e nxehta te veres

 • Eshte praktike dhe komodefreskuese-q8-dyqan-taxi
 • Eshte shum ekonomike
 • Punon 4 ore pa u ndalur
 • Ka nje kend rrotullimi 180 grade
 • Perbehet prej plastikes se cilesise se larte
 • Kombinim i ngjyres roze dhe te bardhe

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Freskuese

Be the first to review “Freskuese me karikim | Q8 Fan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Freskuese me karikim | Q8 Fan