Kondicioner Eccowind Super i Fuqishem | Conditioner

9,990 L16,600 L (-40%)

Ka stok

-Opsion jonizimi per mos tharjen e ajrit.
-Mbulon siperfaqe nga 35 deri ne 40 metra katrore.
-Ekran Dixhital.
-Kondicioner portativ, mund te levizet lehtesisht ne ambjente te ndryshme.
KODI: 8422651980371 Kategori: , ETIKETIMI:

KONDICIONER ECCOWIND CONDITIONER

Kondicioner Super i fuqishem | Eccowind Conditioner

Kondicioner i cili nuk ka nevoje per tuba, apo motorr per te punuar, mjafton ta vendosni ne prize. Shijoni nje klime te rehatshme ne shtepi. Ftoh dhe ngroh ajrin ne menyre te njetrajtshme pa e thare ate. Kjo fale teknologjise se jonizimit. Ofron rehati te menjehershme dhe te panderprere.

Mban dhomen, shtepine, apartamentin tuaj ne temperature te pershtatshme per cdo stine. Levizja vertikale e fleteve te tij krijon rrjedhe te qendrueshme dhe te fuqishme te ajrit. Siguron temperature te qendrueshme dhe te fuqishme ne cdo ambjent.
Shijoni thjeshtesine dhe saktesine e kontrolleve te programueshme elektronike me ane te pultit apo komandimit ne ekranin e tij dixhital. Perjetoni komoditetin per te komanduar kondicionerin tuaj portativ nga kudo ne dhome.
Garancia juaj per ditet e ftohta te dimrit, dhe freskia e eres per ditet e nxehta te veres! Jetoni te lirshem ne shtepine tuaj ne cdo stine, mos lejoni qe dimri t’iu mbaj lidhur pas krevatit, dhe vera pas freskueseve jo funksionale.

Kondicioner | Eccowind Conditioner

kondicioner inverter eccowind conditioner

Karakteristika 
-Opsion jonizimi per mos tharjen e ajrit.
-Mbulon siperfaqe nga 35 deri ne 40 metra katrore.
-Ekran Dixhital.
-Kondicioner portativ, mund te levizet lehtesisht ne ambjente te ndryshme.
-Super i fuqishem, ngrohje me fuqi deri ne 3300 watt.
-Flete te levizshme per shperndarjen e ajrit ne menyre te njetrajteshme.
-Mund ta komandoni me ane te pultit ose ekranit te tij dixhital.
-Motorr i cili kursen energjine pa dobesuar eficensen e tij ngrohese.

 

Specifikime Teknike 

Fuqia: 3300 Watt


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kondicioner

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Arben

    Produkt efikas

Main Menu

kondicioner inverter eccownd conditioner

Kondicioner Eccowind Super i Fuqishem | Conditioner

9,990 L16,600 L (-40%)

Shto ne Shporte