Freskuese ajri me uje per lokale shtepi Oborr e Ballkon

1,600 L2,200 L (-27%)

Ka stok

  • Punon ne menyre automatike
  • Presioni i ujit shfaqet ne forme mjegulle
  • Diametri i spërkatjes së ujit: 80cm / 31.50 inç
  • Gjatësia e zorrës: 10m / 393.7 inç
  • I pershtatshem per oborrin, pishinat, serat, kopeshtin etj
KODI: SH-205-008 KATEGORIA:

FRESKUESE PER FTOHJE ME UJE PER BALLKONE VERANDA

Freskuese ajri per sistem sperkatje me uje per shtepi, oborre shtepish, veranda murale apo lokale

Seti fantastik i ftohjes ne natyre – Freskuese ajri me sistem sperkatje me uje per shtepi apo lokale. Ky set siguron nje mjedis te fresket ne temperatura te larta dhe te nxehta per zonat tuaja te preferuara ne oborrin e shtepise tuaj apo ne natyre. Per te gjithe ju qe nuk i duroni dot temperaturat e thata te veres dhe ju pelqen freskia dhe uji, ky set do te ishte premtues per nje vere te mrekullueshme. Por jo vetem, edhe duke ujitur lulet, perimet apo frutat tuaja te preferuara.

Mikro-spërkatësit e ujit te ftohte

Freskuese ajri me uje per lokale e shtepi

Mikro-sperkatesit e ujit te ftohte nuk ju bejne vetem te kaloni nje vere sa me komode dhe ne freskine e deshiruar por ju eliminon edhe afrimin e mushkonjave, te cilat jane nje bezdisje serioze gjate muajve te nxehte te veres.

Ky set punon ne menyre automatike dhe shfaq nje presion te larte te ujit duke e leshuar ate ne forme mjegulle, e cila gjithashtu eshte e kendshme per t’u pare. I pershtatshem per t’u vendosur ne kopesht, oborrin e shtepise tuaj ,pishine, sera etj. freskuese per shtepi shume efikase, mund te freskoni oborr, veranda, ballkon etj.

FRESKUESE MURALE ME UJE 

Nje sistem ftohjeje efektiv per oborret shume te nxehta apo per ballkonet gjate veres. Ky sistem me tubo dhe sprucatore hedh uje ne forme mjegulle duke e freskuar ambientin. Mund ta kombinoni edhe me freskuese te tjera ajri te cilat fryjne ajrin e ftohur tashme nga Mist Maker drejt ambientit ku qendroni.

PATIO MISTCOOLING KIT | MIST MAKER | DYQAN TAXI | FRESKUESE AJRI ME UJE

  • Punon ne menyre automatikeFreskuese-ajri-me-uje-per-lokale-shtepi-dyqan-taxi
  • Presioni i ujit shfaqet ne forme mjegulle
  • Diametri i spërkatjes së ujit: 80cm / 31.50 inç
  • Gjatësia e zorrës: 10m / 393.7 inç
  • I pershtatshem per oborrin, pishinat, serat, kopeshtin etj

Bli Online me cmimin me te mire ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

set ftohje

Ngjyra

Be the first to review “Freskuese ajri me uje per lokale shtepi Oborr e Ballkon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese ajri me uje per lokale dhe shtepi oborr ballkon murale dyqan taxi

Freskuese ajri me uje per lokale shtepi Oborr e Ballkon

1,600 L2,200 L (-27%)

Shto ne Shporte