Freskuese ajri per shtepi Elektra me tre helika

5,390 L

Ka stok

FRESKUESE AJRI PER SHTEPI ELEKTRA

Freskuese ajri per dhome dhe tavoline Elektra me tre helika.

Me baze te qendrueshme dhe trup rezistent, kjo freskuese do te jete zgjedhja optimale per ditet e nxehta te veres.

Freskuese per shtepi dhe lokale Elektra

Freskuesja ka tre shpejtesi rrotullimi te fleteve, te cilat kontrollohen nga butonat.

Dizajn estetik dhe lehtesisht te montueshem. Fale pjeseve te heqshme freskuesja pastrohet lehtesisht.

Permasat kompakte, fuqia e larte e pajisjes dhe qendrueshmeria e bejne freskuesen zgjedhjen optimale per krijimin e nje atmosfere te kendshme dhe te fresket ne ambientet tuaja.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Dimensionet

18inch

Lloji

Freskuese

Be the first to review “Freskuese ajri per shtepi Elektra me tre helika”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra me tre flete ne shitje online dyqan taxi

Freskuese ajri per shtepi Elektra me tre helika