Filter per ujin | Filtrues uji Water Purifier | Bli Online

1,790 L

Ka stok

  • Filtron deri ne 300 litra uje çezme.
  • Me shume nivele filtrash per eliminimin e te gjitha papastertive.
  • Instalohet shume lehte ne rubinetin ekzistues qe gjendet ne kuzhine tuaj.
  • Permireson ndjeshem shijen e ujit.
  • Nuk punon me rryme elektrike.
KODI: ECC-20620-008 KATEGORIA:

FILTRUES UJI WATER PURIFIER

FILTER PER UJIN – FILTER UJI PER KUZHINEN

Per te gjithe ju qe deshironi te keni nje jete te shendetshme dhe te sigurt nga bakteret apo infeksionet e ndryshme me kete filtrues uji do te eliminoni te gjitha papastertite qe ndodhen ne ujin qe ju konsumoni.

Me nje sistem shumefazor me 7 filtra per eleminimin e te gjitha papasteriteve ne ujin e pijshem duke permiresuar edhe shijen e tij.

Ai eliminon klorin, ndryshkun, parazite, alga, bakteret, metalet e renda, komponimet organike dhe qindra substanca të tjera te demshme per disa sekonda.

Ai thith dhe eliminon aroma dhe shije të pakendshme.

Performance maksimale pa energji elektrike.

FILTRUES UJI PER KUZHINEN TUAJ

Filter uji, i cili mund të filtroje deri ne 300 litra uje çezme.filter uji produkt online ne dyqan taxi

Redukton shijen dhe eren e klorit, plumbin, ndotesit e demshem te tjere qe shpesh gjenden ne ujin e çezmes.

Me shume nivele filtrash per eliminimin e te gjitha papastertive.

Sistemi i filtrit te ujit pa BPA eshte nje tregues shume i mire per jetegjatesine e tij.

Instalohet shume lehte ne rubinetin ekzistues qe gjendet ne kuzhine tuaj.

Permireson ndjeshem shijen e ujit.

Nuk punon me rryme elektrike.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

filter

Ngjyra

Be the first to review “Filter per ujin | Filtrues uji Water Purifier | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

filter uji produkt online ne dyqan taxi

Filter per ujin | Filtrues uji Water Purifier | Bli Online