Mini filter karboni per ujin Water Purifier Ne Shitje Online

390 L590 L (-34%)

Ka stok

  • Eliminimi i klorit nga uji si edhe papastertite e tjera.
  • Ju ofron uje me te paster dhe me te shendetshem.
  • Eshte shum praktik dhe ekonomik.
  • Instalohet shume shpejt.
  • Miqesor me mjedisin.

 

KODI: ECC-20620-031 Kategori: , ,

MINI FILTER KARBONI PER UJIN

Filteri i ujit i pasur me karbon eshte i instaluar direkt ne rubinetin tuaj dhe posedon nje teknologji moderne te filterit te ujit.

Ai e bene shijen e ujit dhe cilesine e tij me te mire se sa kur keni nje rubinet te zakonshem. Filtruesi i heq te gjitha mineralet kimikate, e pastron nga klori, bakteret .

Mini filteri Purifer ju ndihmon qe te konsumoni nje uje te sigurt dhe te shendetshem.

Ai perdoret ose me sakte jep me teper efekt per ujin ne temperature normale.

Rekomadohet qe mos te filtroni uje me kete filter nese ai eshte ne temperaturen ,mbi 50 grade celcius.

Kur ta perdorni per here te pare kate pajisje do te shihni ne uje nje pluhur te bardhe i cili nuk ka asgje per t’u shqetesuar sepse eshte formesuar nga karboni qe ka filteri edhe uji eshte po njesoj i shendetshem. Ne perdorimin ne vijim nuk do te keni me nje gje te tille.

Kjo pajisje duhet te nderrohet njeher ne cdo 3-6 muaj, megjithese mund te perdoret me teper duke u varur sigurisht nga frekuenca juaj per te konsumuar uje.

SPECIFIKIMETfilter karboni purifer produkt online dyqan taxi

  • Eliminimi i klorit nga uji si edhe papastertite e tjera.
  • Ju ofron uje me te paster dhe me te shendetshem.
  • Eshte shum praktik dhe ekonomik.
  • Instalohet shume shpejt.
  • Miqesor me mjedisin.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

filter

Ngjyra

Be the first to review “Mini filter karboni per ujin Water Purifier Ne Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

filter karboni purifer produkt online dyqan taxi

Mini filter karboni per ujin Water Purifier Ne Shitje Online

390 L590 L (-34%)

Shto ne Shporte