Filter uji dhe Rubinet elektrik 2n1 | Bli Online

2,800 L4,400 L (-36%)

Ka stok

  • Pajisja me e re per te gjithe qe nuk kane uje te ngrohte ne kuzhine.
  • Montohet ne rubinetin aktual dhe nuk ka nevoje per rubinet tjeter.

 

KODI: L-205-024 Kategori: , ,

FILTER UJI DHE RUBINET ELEKTRIK 2n1

Ngrohese elektrike dhe filter per ujin ne rubinetin ekzistues

Te gjithe e kemi te rendesishme qe kuzhina jone te kete perhere uje te paster edhe te ngrohte, pasi duam te gatuajme sa me shendetshem per veten edhe te afermit tanie. Per te gjitha ata qe ne kuzhine ju mungon uji i ngrohte dhe uji i paster Dyqani Taxi ju ofron me cmimin me te mire dy pajisje ne nje te vetme.

NGROHESE ELEKTRIKE DHE FILTER UJI

Rubineti elektrik ben te mundur ngrohjen e ujit ne kuzhine tuaj dhe ju mund ta perdorni sa here te deshironi. Ndersa filteri do t’ju jape nje cilesi shume te mire te ujit qe keni ne shtepi pa qene e nevojshme te harxhoni duke e blere ate. Keto pajisje duhet te jene patjeter ne shtepine tuaj pasi do t’ju shpetojne nga shume shpenzime po do ta bejne kuzhinen edhe vendin tuaj te preferuar. Ju nuk keni nevoje per rubinet tjeter per t’i vendosur ato pasi montohet edhe ne rubinetin aktual.

  • Pajisja me e re per te gjithe qe nuk kane uje te ngrohte ne kuzhine.filter-uji-dhe-rubinet-elektrik-ne-shitje-online
  • Montohet ne rubinetin aktual dhe nuk ka nevoje per rubinet tjeter.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Lloji

filter

Be the first to review “Filter uji dhe Rubinet elektrik 2n1 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Filter uji dhe Rubinet elektrik 2n1 | Bli Online

2,800 L4,400 L (-36%)

Shto ne Shporte