Toppik Hair Fibers | Fiber per Floke | Buy

2,200 L

Ka stok

Per te gjitha llojet e flokeve . 
Vjen ne ngjyre te zeze dhe kafe .
Aplikim i shpejte ne vetem 30 sekonda . 

KODI: fiber-per-floke-toppik Kategori: , Etiketime: , , , ,

TOPPIK | HAIR BUILDING FIBERS

Toppik Hair Building Fibers | Fibra per Floket | Brown | Black Hair – Dyqan Taxi

Fibra per floket nga Toppik , ideale per ju qe vuani nga renia e flokeve

Fiber per floke mbushje natyrale te floku bli online dyqan taxi

Perbehet nga proteina natyrore me keratin te ngjyrosur . Perzihen ne menyre perfekte me floket tuaj ekzistues per te krijuar menjehere pamjen e flokeve natyrale te trasha dhe te plota . Mbulon menjehere zonat ku mungojne floket tuaj dhe ben qe floket e imet te duken me te dendur . I rezistojne eres  , shiut dhe djersitjes por hiqet lehte me ane te shampos .
Per te gjitha llojet e flokeve . 
Vjen ne ngjyre te zeze dhe kafe . Aplikim i shpejte ne vetem 30 sekonda . 

Neqoftese floket e rralle jane nje problem per ju , me Fiber per Floke Toppik , Kthehuni 10 vite pas ne pamjen tuaj ! 


Buy Toppik Hair Fibers | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fiber per floket

Ngjyra

Be the first to review “Toppik Hair Fibers | Fiber per Floke | Buy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fiber per floke toppik hair building fiber black brown hair dyqan taxi onlne porosi

Toppik Hair Fibers | Fiber per Floke | Buy