Epilator dhe pastrues i kallove multifunksional Shinon

2,900 L

Ka stok

  • Pastrues kallosh dhe depilator
  • Teper efikas dhe praktik
  • Motor me shpejtesi te larte
  • Dizajn ergonomik, i lehte ne perdorim
KODI: epilator-dhe-pastrues-i-kallove Kategori: , ,

EPILATOR DHE PASTRUES I KALLOVE MULTIFUNKSIONAL

Epilator multifunksional i pershtatshem per fytyren, kembet, krahet dhe pjese te tjera te trupit.

Drejtimi i lrvizjes se kokes eshte i kundert me drejtimin e rritjes se qimeve per te hequr nga rrenja ato.

I pajisur gjithashtu me nje koke per masazh, ideal per perdorim pas dushit dhe depilimit per te relaksuar dhe qetesuar lekuren dhe nxitjen e qarkullimit te gjakut.

Masazhuesi mund te levize ne cdo drejtim qe deshironi.

Pastrues i kallove pajisja perfekte per femraset depilimi dhe heqes i kallove dyqan taxi

Pastrues 5 ne 1 i kallove, depilator, masazhues dhe shume funksione te tjera ne vetem nje pajisje.

Relaksoni kembet tuaja pas nje dite te lodhshme, pastroni thembrat e kembeve pa i demtuar ato me heqesin e kallove.

Per kembe te bukura, te lemuara dhe pa kallo. Shputat e kembeve do te jene me te lemuara dhe do te mund ti pastroni me lehtesi pa asnje lloj dhimbje.

Koka premium e pajisjes e ben ideale per perdorim praktik dhe te lehte. Largoni lekuren e vdekur dhe jepini kembeve butesine qe kane nevoje.

Specifika

  • Modeli: SH-7659
  • Materiali: ABS
  • Tensioni: 110V-240V
  • Fuqia: 5W
  • Karikimi: 2 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Epilator dhe pastrues i kallove multifunksional Shinon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator per femra blerje online dyqan taxi

Epilator dhe pastrues i kallove multifunksional Shinon