Heqesi i kallove DSP 70039 per kembe te bukura | Bli Online

1,890 L

Ka stok

  • Per kembe te bukura dhe te pastra pa kallo
  • Mund te hiqni kallot pa asnje lloji dhimbje
  • Shume praktike ne perdorim
  • Shputat e kembeve do jene me te lemuara dhe pa probleme
  • Heqesi i kallove zbut dhe i lemon kembet
KODI: DSP 70039 Kategori: , ,

HEQESI I KALLOVE DSP 70039

Heqesi i kalllove DSP 70039 kallot jane nje problem shqetesues per shume njerez. Keto shtresa te trasha dhe te forta te lekures se vdekur formohen kryesisht ne duar dhe ne kembe. Kallot ne shputat e kembeve jane te medha dhe me te veshtira per tu hequr por me kete makineri ju do ta keni shume te lehte ti hiqni ato dhe te ndjen nje rehati ne kembet tuaja.

PER KEMBE TE BUKURA DHE PA KALLO

Me kete produkt ju mund te keni kembe te bukura, te pastra dhe pa kallo pa asnje lloji demtimi

Hiqen ne menyre te menjehereshme pa asnje lloji dhimbje

Kallot mund te zhduken lehte me heqesin e kallove

Ka nje energji 3W dhe nje tension 220-240V, me frekuence 50Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Heqes kallosh

Ngjyra

Be the first to review “Heqesi i kallove DSP 70039 per kembe te bukura | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Heqesi i kallove DSP 70039 per kembe te bukura Bli Online Dyqan Taxi

Heqesi i kallove DSP 70039 per kembe te bukura | Bli Online