Kallot ne Kembe | Pastrues per kallon e kembeve | Shinon

1,690 L

Ka stok

Përshkrimi i përgjithshëm i pjesëve

1.Koke lëvizëse unike ne 360 grade.
2.Butoni Release
3.Drita LED e punës
4.Ndaloni ndërprerjen ne butonin ON / OFF
5. Furçë pastrimi

KODI: G-016 Kategori: , Etiketime: ,

SHINON PASTRUES PER KALLOT NE KEMBE

Pastrues per kallot | Si te largojme kallot ne kembe

Kallot janë një problem i cili ne periudha te caktuara sidomos ne stinen e veres krijohet ne lekure, kjo për shkak të qëndrimit në këmbë për një kohë të gjatë si dhe këpucëve të papërshtatshme. Kepucet jane shume te rendesishme  ndaj duhet t’i zgjidhni sa me te rehatshme. Jo vetem per komforttin tuaj por dhe per t’u kujdesur per shendetin e lekures suaj.

Kallot janë një zonë e trashë e lëkurës, e cila kthen lekuren e bute te kembes ne nje lekure te trashe për shkak të fërkimit të përsëritur, apo ndonjë acarimi tjetër. Në përgjithësi kallot nuk janë të dëmshme, por ndonjëherë mund të çojnë në probleme të tjera, të tilla si ulcera e lëkurës apo infeksion. Ndaj eshte mire te trajtohen sapo te vihen re.

Ky Pastrues per kallot ne kembe  mund të lëmojë lëkurën e thatë, të ashpër dhe të trashe e cila vesh kembet tuaja. Me koke rrotulluese unike që rrotullohet 360 gradë, 40 herë në sekondë mahnitëse. Projektuar me nje kend te gjere dhe te bute per te qene sa me efikase ne largimin e lekures se forte dhe me qeliza te vdekura nga thembra.

Pastrues per kallot i cili operon me shpejte dhe ne menyre me te sigurte se pajisjet e tjera metalike. Pa pranine e teh metalik i cili e pret lekuren, dhe eshte me i lehte per t’u perdorur. Nje pajisje e rimbushme dhe me dizajn i cili pershtatet me se miri me duart tuaja.

Arrini kembe te mendafsheta me shpejt se asnjehere tjeter.

Si te largojme kallot ne kembe | Pastrues nga Shinon

pastrues per kallot ne kembe si te largojme kallot

Përshkrimi i përgjithshëm i pjesëve

1.Koke lëvizëse unike ne 360 grade.
2.Butoni Release
3.Drita LED e punës
4.Ndaloni ndërprerjen ne butonin ON / OFF
5. Furçë pastrimi

Kujdes: 

1.Pastrues per kallot ne kembe është vetëm për përdorim në këmbë dhe thembra. Mos e përdorni këtë pajisje ne pjese te tjera në trup.
2. Nuk sugjerohet te perdoret nëse keni diabet ose qarkullim të dobët të gjakut.
3. Nëse keni ndonjë probleme me lekuren, ju lutemi këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit.
4. Mos përdorni në lëkurë për më shumë se 2-3 sekonda.
5. Mos përdorni në lëkurë të kuqe, të irrituar ose të infektuar .
6. Mos e ndizni pajisjen tuaj nëse koka rrotulluese nuk është bashkangjitur.
7.Mbajeni larg femijeve.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pastrues per Kembet

Be the first to review “Kallot ne Kembe | Pastrues per kallon e kembeve | Shinon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kallot ne Kembe | Pastrues per kallon e kembeve | Shinon