Elektrik Dore Tactical me 22x zoom per perdorim te gjere kudo

1,200 L

Ka stok

  • I papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji
  • Rrezja e ndricimi arrin deri ne 500 m
  • Materiali alizh alumini
  • Ngjyre e zeze

 

KODI: SH-205-005 Kategori: ,

Elektrik Dore Tactical

Elektrik dore Tactical shume praktik dhe funksional . Trupi ketij elektriku eshte i ndertuar nga materiali aluminit i cilesise se larte dhe ka nje strukture shume te forte . Kjo e bene kete elektrik te kete jetegjatesi dhe rezistence. Dyqani Taxi e ofron me cmimin me te mire per ju.

Elektrik dore me 22 x zoom

Ky elektrik eshte ideali per ta marre me vete ne udhetimet tuaja te gjata ne kembe gjate nates, pasi ju ofron driten qe keni nevoje. Elektriku i dores eshte i papershkrueshem nga uji, cka do te thote qe edhe ne nje mjedis te veshtire klimaterike  do te jete ne nje gjendje te persosur. Baterite e ketij eletriku kane nje mase te madhe duke qene se instalimi i brendshem aplikon nje qark me efikasitet te larte.

  • I papërshkueshëm nga ujiElektrik-Dore-Tactical-me-22x-zoom-shitje-online-dyqan-taxi
  • Material alumini
  • Praktik ne perdorim
  • Ngjyre e zeze

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

 

Detaje Produkti

Lloji

elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Elektrik Dore Tactical me 22x zoom per perdorim te gjere kudo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik Dore Tactical me 22x zoom per perdorim te gjere kudo