Elektrik Dore Shume funksional | Flashlight me Karikim

900 L

Ka stok

Perjetoni pervojen me te mire me kete elektrik dore!
Mund ta perdorni si nje drite studimi ne rast se partneri juaj i dhomes shqetesohet nga drita qe ndricon gjithe dhomen. Modaliteti i ndricimit te larte pa mbinxehje.

KODI: U-008 Kategori: , Etiketime: ,

ELEKTRIK DORE SHUME FUNKSIONAL | JY17-10

Elektrik Dore Shume Funksional | Flashlight me Karikim

Elektrik teper komfort per t’u mbajtur ne dore, me nje karakteristike te jashtezakonshme i cili mund te rikarikohet por dhe mund te perdoret  si nje fanar, apo llampe studimi. Bateria e tij 200mAh e cila operon deri ne 8 ore me efikasitet te vazhdueshem te punes me nje dizajn te jashtezakonshem dhe plot shkelqim.

Do te befasoheni me shkelqimin, cilesine, qendrueshmerine dhe performancen e tij. Projektimi i saj me material rezistente premton qendrueshmeri te gjate, pa marr parasysh se ku shkoni ju do te keni driten me te mire per kampe, shetitje, apo dhe situata emergjente.

Perjetoni pervojen me te mire me kete elektrik dore!
Mund ta perdorni si nje drite studimi ne rast se partneri juaj i dhomes shqetesohet nga drita qe ndricon gjithe dhomen. Ne rast se ne shtepine tuaj mungon energjia elektrike ju mund te perdroni kete elektrik per te qartesuar pamjen tuaj. Modaliteti i ndricimit te larte pa mbinxehje.
Elektrik dore me madhesi mesatare ndricon rrugen dhe ambjentin tuaj ne cdo rast. Eshte mjaft kompakt per t’u mbajtur ne dore, ne cante shpine etj.

Elektrik Dore Shume Funksional

Karakteristika

-Projektuar ne peshe te lehte, por me materiale rezistente te cilat premtojne qendrueshmeri.
-Perdorim deri ne 8 ore pas nje karikim e plote.
-Teper i lehte per t’u perdorur.
-Sherben dhe si nje llampe studimi.

elektrik dore shume funksional

Specifikat Teknike

Modeli: JY-1710
Fuqia: 110-220V
Bateri e rikarikueshme


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik Dore Shume funksional | Flashlight me Karikim”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik dore shume funksional

Elektrik Dore Shume funksional | Flashlight me Karikim