Einstein jeta dhe universi i tij – Walter Isaacson

2,000 L

Ka stok

Nje biografi e Isaacson-it, do te na tregoje per fizikantin dhe shkencetarin e madh Albert Einstein.

Nje bestselller nga autori i mirenjohur Benjamin Franklin.

Nje histori e mahnitshme e jetes se tij, eshte nje deshmi e lidhjes midis kreativietit dhe lirise.

KODI: r-einsteinjetadheuniversiitij KATEGORIA: ETIKETIMI:

EINSTEIN JETA DHE UNIVERSI I TIJ

Walter Isaacson ka bere nje pershkrim shume real.

Ai paraqet Einsteinin e vertete, si funksiononte mendja e tij, cfare e bente ate gjeni, dhe se si personaliteti i Ajnshtajnit ishte burim per arritje te paimagjinueshme.

Nje histori teper mahnitese e jetes se tij, historia e nje njeriu kreativ rebel dhe te lire.

Nje udhetim i rralle permes jetes, mendjes dhe shkences se njeriut qe ndryshoi kendveshtrimin mbi universin.

Autori ka perdorur nje stil te rrjedhshem dhe nje vemendje te mprehte ndaj detajeve dhe saktesise shkencore.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Einstein jeta dhe universi i tij – Walter Isaacson”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

einstein jeta dhe universi i tij ne shitje online ne dyqan taxi

Einstein jeta dhe universi i tij - Walter Isaacson