Easyway Slicer – Blender per agrumet dhe mishin

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

  • Bluan edhe pret produktet ushqimore.
  • Material prej celiku-inoks.
  • Perbehet nga aksesore te ndryshem.
  • Multifunksional.
  • Ngjyre e kuqe.

BLENDER EASYWAY SLICER

Blender EasySlicer ka nje funksion te shumefishte i cili sherben per prerejen e frutave dhe perimeve si edhe eshte ne gjendke te grirje dhe te bluaje produktet e mishit. Nje mjet kuzhine shume funksional dhe praktik per gatimin dhe kuzhinen tuaj.

BLENDER MULTIFUNKSIONAL NUTRISLICER

easyway slicer grirese mishi kuzhine bli online dyqan taxiBlenderi vjen me disa aksesore te ndryshem te cilet kryejne te gjitha funksionet te shumefishta.

Ai perbehet nga tehe shume te mprehta qe realizon nje prerje dhe bluarje fantastike. Ju do te merrni forma prerje te barabarta dhe bluarje te njetrajtshme. Ajo eshte e ndertuar nga materili i celikut, i cili nuk ndryshket dhe as nuk nxihet.

Paisja e kuzhines perbehet nga nje doreze e cila ju ndihmon qe ta perdorni me shpejtesi kete blender.

Fale tij ju do te krijoni ushqime te shpejta dhe te shendetshme per veten edhe per familjen tuaj.

Ka nje baze shume te mire qendrimi mbi cdo siperfaqe sepse realizon nje fiksim te mire me siperfaqen se ku vendoset.

Preresi eshte miqesore me temperaturat e mjedisit dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Easyway Slicer – Blender per agrumet dhe mishin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

easyway slicer grirese mishi kuzhine bli online dyqan taxi

Easyway Slicer - Blender per agrumet dhe mishin

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte