Dy nga dy – Nicholas Sparks

1,500 L

Ka stok

Atehere kur i mendon se i ke te gjithçka, mund te te permbyset gjithçka.

Keshtu i ndodh edhe Rusell Green i cili befas humbet gruan, djalin, shtepine e madhe dhe karrieren pasi ndoqi pas Vivianin bukuroshe.

 

KODI: r-dyngady KATEGORIA: ETIKETIMI:

DY NDA DY

Russell Green po jetonte nje jete te realizuar me se miri dhe keto i kishte arritur ne moshen 32 vjecare.

Ai kishte nje grua te bukur dhe dehese, nje djale gjashte vjecar shume te dashur,nje karriere te sukseshme  si drejtor ekzekutiv marketingu dhe nje shtepi te madhe ne Charlotte.

Pikerisht ne kete moment kur ai ishte duke jetuar nje jete te mrekullueshme, do te shfaqej Viviani magjepese.

Por tjesht ne dukje nje ekzistence e persosur sepse kishin filluar te shfaqeshin konflikte.

Askush nuk eshte me i befasuar, kur Russelli gjen cdo aspekt te jetes se tij te permbysur.

Pas disa muajsh, Russell e gjen veten pa pune dhe pa grua, duke u kujdesur per vajzen e tij te vogel.

Nga ana tjeter ai perpiqet te pershtatet me nje realitet te ri dhe te çuditshem.

Duke hedhur veten ne shkretetire te prinderimit, Russell fillon ne te njejten kohe nje udhetim tmerrues dhe shperblyes.

Nje udhetim qe do te sprovoje aftesite e tij dhe burimet e tij emocionale pertej çdo gjeje qe ai nuk e imagjinonte kurre.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Dy nga dy – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dy nga dy libra ne shitje ne dyqan taxi

Dy nga dy - Nicholas Sparks