Dashuria e jetes sime – Anna Premoli

1,000 L

Ka stok

Ana Premoli, nje autore shperthyese, romantike por jo vetem, ajo eshte fituese e shume cmimeve letrare ne Itali dhe jashte vendit.

Ajo numeron me shume se gjysme milione kopje te shitura.

KODI: r-dashuriaejetessime KATEGORIA: ETIKETIMI:

DASHURIA E JETES SIME

Medisoni shtirej aq bukur sikur ishte nje grua e sukseshme ne karriere.

Ne fakt ajo ishte me pak e motivuar se koleget e saj dhe nuk e terhiqte aspak idea per te bere ndryshime ne jeten e saj.

Medisoni do te vihej nje ne prove te veshtire qe ne momentin e pare qe do mberrinte ne Kore.

E gjendur ne kete bote armiqesore, detyrohet te marre ne dore frenat e jetes.

Asaj i duhej te mendonte per rritjen e saj njehere e pergjithmone.

Per fat te mire dicka e paparashikuar do te dale ne jeten e saj si dicka e bukur.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Dashuria e jetes sime – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dashuria e jetes sime libra ne shitje ne dyqan taxi

Dashuria e jetes sime - Anna Premoli