Aventurat e Hakelberi Finit – Mark Twain

300 L

Ka stok

Hakelberi Fin nje djalosh shume capken dhe me nje shpirt aventurieri, jeton i lumtur dhe per mrekulli ne nje shtepi te bukur.

Por a ishte e njejta jete edhe per shoqeruesit e tij?

Zbulojeni ne vargjet e ketij libri magjepses.

KODI: r-aventuratehakelbritfinit Kategori: , ETIKETIMI:

AVENTURAT E HAKELBERI FINIT

Lexuesit e ketij libri mbase jane te njohur me Hak Finin dhe banoret e tjere te qytetit amerikan qe ne faqet e librit “Aventurat e Tom Sojerit”.

Hak Fini thote: “Kete liber e ka shkruar mister Mark Twain”.

Mark Twain i ka treguar historite dhe ngjarjet me nje afersi te jashtezakonshme sic kane ndodhur ne realitet.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Aventurat e Hakelberi Finit – Mark Twain”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aventurat e hakelbiri finit online ne dyqan taxi

Aventurat e Hakelberi Finit - Mark Twain