Lufta dhe paqja ne nje pako, set 4 libra – Lev Tolstoi

4,000 L

Ka stok

E ndare ne kater libra dhe e botuar ne shqip “Lufta dhe Paqja”, eshte nje novele historike.

KODI: r-luftadhepaqja Kategori: , ETIKETIMI:

PAQJA DHE LUFTA

Romani permbledh dhe gersheton shume mjeshterisht boten e brendshme te individit dhe jeten e tij me fatet e kombit dhe pasojat e konfliktit.

Nje veper epope qe sjell feste dhe lufte njekohesisht.

E ndare ne kater libra dhe e botuar ne shqip “Lufta dhe Paqja”, eshte nje novele historike.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Lufta dhe paqja ne nje pako, set 4 libra – Lev Tolstoi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lufta dhe paqja libra ne shitje online ne dyqan taxi

Lufta dhe paqja ne nje pako, set 4 libra - Lev Tolstoi