DSP KD-1001 | Hekur me avull dhe sprucim uji

3,200 L

Ka stok

  • Me nje energji te 2000W
  • Hekur me fuqi te madhe te avulli dhe sprucim uji
  • Per nje hekurosje ne kohe te shkurter
  • Me nje depozite uji
  • Me nje sistem vet pastrimi

 

HEKUR ME SPRUCIM UJI DSP KD-1001

Hekur me sprucim uji DSP KD-1001 me pllaka qeramike te cilet nuk bejne te mundur ngjitjen e rrobave dhe me pas e bejne me te thjeshte procesin e hekurosjen per nje kohe te shkurter.

HEKUR ME AVULL

Per nje hekurosje perfekte te materiale te ndryshme

Pllaka e hekurit ka baze qeramike

Me kontroll te temperature dhe me nje depozite uji

Mund te zhduk edhe rrudhat me te veshtira

Me nje fuqi 2000W per nje hekurosje efektive

tension 220-240V, frekuenca 50/60Hz

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

,

Be the first to review “DSP KD-1001 | Hekur me avull dhe sprucim uji”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP KD-1001 Hekur me avull dhe sprucim uji dyqan taxi

DSP KD-1001 | Hekur me avull dhe sprucim uji