Dron Xiaomi FIMI X8 SE | Kamer 4K HDR

65,000 L

Ka stok

KODI: i-2120728 KATEGORIA:

DRON XIAOMI FIMI X8 SE | KAMER 4K HDR

Dron Xiaomi Fimi x8 SE me kamer 4k HDR dhe dizajn portabel paloses e ben te lehte marrjen ne nje cante shpine  duke kursyer hapesire ​​ruajtjeje ne te njejten kohe.

I pajisur me gimbal mekanik me tre akse me peshe te lehte dhe algoritmet me te fundit te kontrollit profesional, mundeson video ultra te pastra edhe ne kushtet e nje shpejtesie te larte ose me ere te forte.

Teknologjia e shpejtesise adaptive permireson distancen e transmetimit te imazhit deri ne 5 km.

Sistemi i pozicionimit me satelite GPS + glonass siguron fluturim me preciz dhe pozicionim me te shpejte.

Funksionet e ndryshme te gjurmimit bejne te mundur ndjekjen e nje objekti ose  personi nga kendveshtrime të ndryshme.

Karakteristika

  • Permasat: 204 x 106 x 72.6 mm
  • Pesha: 790g
  • Shpejtesia maksimale ngjitese: 5m / s
  • Shpejtesia maksimale zbritese: 4m / s
  • Lartesia e kufirit fluturues: 500m
  • Sistemet e pozicionimit satelitor: GPS + GLONASS
  • Frekuenca e operimit: 5.725-5.850 GHz

  • Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Drone

Ngjyra

Be the first to review “Dron Xiaomi FIMI X8 SE | Kamer 4K HDR”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dron xiaomi ne shitje online dyqan taxi

Dron Xiaomi FIMI X8 SE | Kamer 4K HDR