Dron profesional 4K me shmangie pengesash K911 MAX

19,900 L

Ka stok

KODI: i-99878896 KATEGORIA:

DRON PROFESIONAL K911 MAX 

Dron profesional 4K me aftesine e perceptimit te shmangies se pengesave. Me lazer 360° percepton distancen per te shmangur pengesat dhe ndalon menjehere kur ndesh pengesa.

Me funksion anti-dridhje per te parandaluar turbulencen ne xhirimin e videove edhe gjate fryrjes se eres.

I pajisur me 4 motore me efikasitet te larte pa zhurma , qe mundesojne rezistence ndaj eres.

Fluturim deri ne 1.2 km dhe 800 metra transmetim te figures me definicion te larte.

Droni ka GPS te integruar me ane te te cilit mund te vizatoni ne harte trajektoren e deshiruar dhe droni do te ndjeke ate rruge.

Specifika:

  • Shmangie e pengesave me lazer + GPS
  • 5 G WiFi
  • Bateria rreth 25 minuta
  • Kapaciteti i baterise 1800 mAh
  • Distanca me telekomande rreth 1200 metra

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Drone

Ngjyra

Be the first to review “Dron profesional 4K me shmangie pengesash K911 MAX”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dron profesional 4k online ne dyqan taxi

Dron profesional 4K me shmangie pengesash K911 MAX