Donut Maker | Berese Petullash | Petulla te Fryra

790 L

Ka stok

Karakteristika

– Donuts si profesionistet ne shtepine tuaj.
– Teper e thjeshte sa ju mund te beni dhe pancakes prej saj.
– Perdoret lehtesisht , pergatisni brumin, ngrohni vajin, mbajeni shperndaresin mbi vajin e nxehte dhe shtypni dorezen.
– Pastrohet lehtesisht ne uje, ose dhe ne lavastovilje.

DONUT MAKER | BERESE PETULLASH

Berese Petullash | Donut Maker | Si te gatuajme Petulla te fryra

Nje produkt i shkelqyer per te dashuruarit pas donuts apo petullave. Tani mund te beni vete donuts ne shtepi. Eshte kaq e thjeshte per te ber petulla ne menyren me profesionale. Pasi keni pergatitur brumin dhe e keni ndare per secilin donut mjafton ta vendosni te kjo berese petullash dhe do te nxjerre formen klasike te donuts, nje O te persosur.

Zbukurojini pjatat tuaja te embelsirave me nje larmi petullash si me sheqer, kanelle, arra te copetuara, sheqer pluhur, krem limoni ose krem cokollate. 

Teper e lehte per t’u perdorur dhe pastrohet lehtesisht. Berese Petullash e ndertuar nga material i forte dhe rezistent i plastikes ABS. Materiale te qendrueshme dhe aspak toksike per shendetin tuaj. Donut Maker eshte i pershtatshem si per kuzhinieret amatore ashtu dhe per kuzhinieret profesioniste per te bere kek, pancakes, donuts etj.

Eshte nje proces i lehte per te realizuar petulla dhe ushqime te tjera me ane te ketij produkti. Ju eleminoni petezimin, prerjen dhe formimin e donut me dore. Thjeshte pergatisni brumin ndajeni ne copa dhe pjesen tjeter e mundeson kjo pajisje.

Donut Maker | Berese Petullash

donut maker berese petullash si te gatuajme petulla

Karakteristika | Si te gatuajme Petulla te fryra

– Donuts si profesionistet ne shtepine tuaj.
– Teper e thjeshte sa ju mund te beni dhe pancakes prej saj.
– Perdoret lehtesisht , pergatisni brumin, ngrohni vajin, mbajeni shperndaresin mbi vajin e nxehte dhe shtypni dorezen.
– Pastrohet lehtesisht ne uje, ose dhe ne lavastovilje.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Berese Petullash

Be the first to review “Donut Maker | Berese Petullash | Petulla te Fryra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Donut Maker | Berese Petullash | Petulla te Fryra