Dhe malet oshtine – Khaled Hosseini

1,000 L

Ka stok

Autori Khaled Hosseini, vjen pas gjashte vitesh me nje liber te ri.

Ai eshte autori numer 1 me i shitur ne New York.

Nje liber qe pershkruan se si dashurojme, se si kujdesemi per njeri-tjetrin dhe se si zgjedhjet qe bejme ndikojne dhe reflektohen brez pas brezi.

KODI: r-dhemaletoshtine KATEGORIA: ETIKETIMI:

DHE MALET OSHTINE

Autori ndjek hap pas hapi personazhet e tij nga Kabuli ne Paris, me pas ne San Francisko dhe ne ishullin grek, Tinos.

Nje ngjarje e mbushur me emocione te forta dhe provokime qe do ta bejne ate te paharrueshme.

Ne kete roman trajtohen me se miri temat per familjen, per menyren se si ata i ndertojne raportet e tyre.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Dhe malet oshtine – Khaled Hosseini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dhe malet oshtine ne shitje online ne dyqan taxi

Dhe malet oshtine - Khaled Hosseini