Magnez per muskujt dhe kockat | Citrat Magnezi

1,200 L

Ka stok

Nje i rritur ka nevoje per 300-400mg magnez ne dite per funksionim normal te muskujve dhe nervave. Individed shume aktive fizikisht kane nevoje per doza me te larta.
Citrati i magnezit eshte nje forme e magnezit, e cila mundeson thithjen me te mire te joneve te magnezit.
KODI: citrat-magnezi-natures-finest KATEGORIA:

CITRAT MAGNEZI – MAGNEZ – MAGNESIUM

Citrat Magnezi per kockat, muskujt dhe sistemin kardiovaskular, magnez pluhur.

Mungesa e magnezit mund te shihet si lodhje e pakendshme, mungese energjie, shqetesime ne funksionet e muskujve vecanerisht ne ngerce te shpeshta.Dhimbjet e kokes jane gjithashtu nje pasoje e zakonshme e mungeses se magnezit.

Nje i rritur ka nevoje per 300-400mg magnez ne dite per funksionim normal te muskujve dhe nervave. Individed shume aktive fizikisht kane nevoje per doza me te larta.
Citrati i magnezit eshte nje forme e magnezit, e cila mundeson thithjen me te mire te joneve te magnezit.

MAGNEZ CITRAT

Personat qe keshillohet ta perdorin: 
  • Sportistet reaktive.
  • Personat qe kane dhimbje te shpeshta te muskujve.
Magnezi luan nje rol te rendesishem ne shume funksione te trupit tone. Me shpesh lidhet me funksionet e muskujve dhe parandalimin e dhimbjeve te tyre. Magnezi gjithashtu kontribuon ne mirembajtjen e eshtrave dhe dhembeve te shendetshem. Meqenese parandalon lodhjen ai ndikon dhe ne psikologjine e individeve me mbingarkese.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Citrat

Be the first to review “Magnez per muskujt dhe kockat | Citrat Magnezi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

citrat magnezi per kockat nervat dhe muskujt

Magnez per muskujt dhe kockat | Citrat Magnezi