Carioca Markers | Carioca Bravo | Bojra per femije

190 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 6 markers | Ngjyra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.
Rezistojne per nje kohe te gjate

CARIOCA MARKERS

Carioca Markers Bravo | Lapsa te lengshem & Bojra per femije | 24 Cope Ne Dyqan Taxi

Markers | Ideal per femijet tuaj | Lapsa te lengshem  te mrekullueshem.

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje Cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe fale dizajnit te tij dhe me diameter 6mm pershtatet me se miri me doren e femijeve. Mund te perdoret per kohe te gjate pa ndjer aspak lodhje.


Markers Carioca Bravo  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe ngjyrat e tij nuk humbasin me kalimin e kohes.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme e cila mund t’iu shqetesoj.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Carioca Bravo

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mudn te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Lapsa Carioca  dhe Bojra per femije me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Bravo | Bojra per femije | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre mbi cdo siperfaqe dhe rrobe.
Pako me 6 markers | Ngjyra te ndritshme per vizatimet tuaja.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Rezistojne per nje kohe te gjate


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Markers | Carioca Bravo | Bojra per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca markers bravo 6417 lapsa te lengshem dyqna taxi bojra per femije

Carioca Markers | Carioca Bravo | Bojra per femije