Carioca lapsa per femije | Colored Pencils Triangular Maxi

440 L

Ka stok

Specifikat | Carioca Lapsa per femije  | Carioca Colored Pencils |

Lapsa me ngjyra rezistente ndaj thyerjes | Diameter 5mm
Pako me 6 ngjyra | Bojra te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |
| Ngjyra trekendore per femije |

KODI: carioca-colored-pencils-triangular-6188 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA COLORED PENCILS

Carioca Lapsa per femije | Colored Pencils Triangular Maxi | 6 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj ne forme 6 kendore.

Linja e re e lapsave me ngjyra ne materialin e rreshires sintetike.
Keto ngjyra brilante | Jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijes.

ngjyra carioca per femije
Lapsa Carioca |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije me diameter 3mm.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Ngjyra per femije.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese per te vizatuar kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca  Colored Pencils | Lapsa me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Bojra & Lapsa per femije Carioca

Specifikat | Carioca Ngjyra per Femije | Lapsa Shumengjyresh | Colored Pencils 

Lapsa me ngjyra te cilet mprihen lehtesisht.
Pako me 6 ngjyra te ndritshme
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim.
Personifikoni cdo laps me emrin tuaj ne etiketen siper tij.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca lapsa per femije | Colored Pencils Triangular Maxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Carioca lapsa per femije colored pencils 6188 dyqna taxi bojra per femije ngjyra

Carioca lapsa per femije | Colored Pencils Triangular Maxi