Carioca Joy Markers | Bojra per femije | 12 Cope

200 L

Ka stok

Specifikat | Markers Carioca Joy | Bojra te lengshem | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 12 markers | Ngjyra te ndritshme |

CARIOCA JOY MARKERS

Carioca Joy Markers | Bojra per femije | Lapsa te lengshem | 12 Cope | Dyqan Taxi

Carioca Joy  | Lapsa te lengshem  

Lapsa te lengshem te cilet mund te lahen nga rrobat apo cdo shenje qe mund te bejne.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian i nje cilesie te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet me se miri me doren e femijeve tuaj. Jane te testuar dermatologjikisht pa asnje ndikim negativ gjate perdorimit.

Markers Carioca Joy  |  Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.
Jane teper rezistent dhe Ngjyrat e kesaj marke nuk humbasin me kalimin e kohes. Do te duket sikur vizatimi juaj sapo eshte perfunduar dhe kur te kete kohe qe ju e keni perfunduar ate.
Lengu nuk ka permbajtje toksike dhe as arome te pakendshme.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Markers Carioca Joy 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me te se cilave ju mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije dhe imazhe nga perralla per femije etj.
Lapsa Carioca  dhe Bojra per femije teper shkelqyese dhe te karakterizuara nga nje cilesi e larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.

Specifikat | Markers Carioca Joy | Bojra te lengshem | 

Lapsa te lengshem
Lahen lehtesisht njollat e tyre
Pako me 12 markers dhe me ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante. Jane plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh me emrin tend.
Rezistojne per nje kohe te gjate dhe jane lapsa te testuar Dermatologjikisht.
Pa permbajtje Gluteni.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Joy Markers | Bojra per femije | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca joy markers 6415 dyqna taxi lapsa te lengshem bojra per femije

Carioca Joy Markers | Bojra per femije | 12 Cope