Carioca Erasable Marker | Bojra per femije | 10 Cope

330 L

Ka stok

| Specifikat | Lapsa te lengshem | Carioca Erasable Marker | 

9 Lapsa te mrekullueshem | 1 Laps Magjik
Diameter | 6mm |
Pako me 10 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante | Plot shkelqim |

KODI: carioca-erasable-marker-magic-6423 Kategori: , , Etiketime: , ,

CARIOCA ERASABLE MARKER

Carioca Erasable Marker | Bojra te lengshme per femije | Lapsa | 10 Cope | Dyqan Taxi | MARKERS

 Lapsa  Ideal per femijet tuaj
9 Lapsa Mahnites dhe 1 Laps Magjik per te fshire cfare nuk ju pelqen me

Keto ngjyra brilante i perkasin nje prodhimi italian te nje Cilesi te larte.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton dhe siperfaqe druri.
Teper i lehte per tu perdorur dhe me forme te pershtatshme per gishtat e te vegjelve tuaj. Ai nuk krijon aspak lodhje gjate perdorimit.


Bojra Carioca  Erasable Markers | 
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije me keta lapsa te lengshem.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me tae se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Lapsa te lengshem me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
9 lapsa te lengshem per te shprehur imagjinaten tuaj dhe 1 Laps Magjik per te fshire cdo detaje qe nuk ju pelqen.

Specifikat | Lapsa te lengshem | Carioca Erasable Marker 

9 Lapsa te mrekullueshem dhe 1 Laps Magjik
Diameter | 6mm
Pako me 10 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante & Plot shkelqim


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Carioca Erasable Marker | Bojra per femije | 10 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

carioca erasable marker 6423 dyqan taxi lapsa te lengshem per femije bojra

Carioca Erasable Marker | Bojra per femije | 10 Cope