Cante praktike per kamping | Camping portable jars organizer

2,390 L

Ka stok

Cante praktike per kamping apo piknik per te marre cdo gje qe ju nevojitet me vete, perfekte per ereza apo salca te ndryshme.

CANTE PRAKTIKE PER KAMPING

Cante praktike per kamping apo piknik per te marre cdo gje qe ju nevojitet me vete.

Mban te fresketa ushqimet, e persosur per ereza te ndryshme, kavanoza me salce, bime medicinale etj.

Bere nga material plastike rezistente me cilesi premium pa BPA, kavanozet jane te pershtatshem per te ruajtur te sigurta ushqimet.

Tre shishe per perberes te lengshem si vaj, uthull, salc etj dhe tre shishe per ereza pluhur, kripe, sheqer, piper, barishte te thata etj.

Dizajn kompakt me peshe te lehte per perdorime te ndryshme ne kuzhine, festa, barbeque, piknik udhetime dhe shetitje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante praktike per kamping | Camping portable jars organizer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante kampingu praktike ne shitje online ne dyqan taxi

Cante praktike per kamping | Camping portable jars organizer