Organizues per aksesoret e kuzhines | Snap fit

1,190 L

Ka stok

 • I rregullueshëm
 • Ndërtim i fortë
 • Përshtatet më sirtarët
 • Zgjerohet nga 35.5 cm në 53.3 cm
 • Lartësia: 7,5 cm
 • Material cilesor dhe rezistent.
KODI: i20100010-snap-fit Kategori: , , ,

ORGANIZUES PER AKSESORET E KUZHINES

Organizues per aksesoret e kuzhines, perfekt per te mbajtur aksesoret te organizuar ne sirtarin tuaj. E përsosur për zyrën tua, kuzhinën tualetin, dhe te tjera.

Specifikat:organizues per aksesore bli online dyqan taxi
 • I rregullueshëm
 • Ndërtim i fortë
 • Përshtatet më sirtarët
 • Zgjerohet nga 35.5 cm në 53.3 cm
 • Lartësia: 7,5 cm
 • Material cilesor dhe rezistent.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Organizues per aksesoret e kuzhines | Snap fit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues-per-aksesoret-e-kuzhines

Organizues per aksesoret e kuzhines | Snap fit