Cante laptopi kunder vjedhjes 3166W Kingsons

2,200 L

Ka stok

KODI: H-2998789991 Kategori: , , , ,

CANTE LAPTOPI 3166W KINGSONS

Cante laptopi me kaacitet te madh ruajtje model unisex 3166w.

Eshte e pershtatshme per laptop 13,3 inc me MacBook Pro ose MacBook Air 13 inch, iPad, telefon, celesa, karta autobusi, shishe uji dhe sende te tjera te perditshme.

I pajisur me rripin e shpatullave dhe xhep mbrapa kunder vjedhjes, per te siguruar sendet tuaja me vlere (pasaporte, portofol, celes makine, celular etj.

Material i papershkueshem nga uji, i bute dhe me ajrosje duke e bere udhetimin tuaj me te lehte, mund te perdoret si nje cante dite e zakonshme ose cante per laptop.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante laptopi kunder vjedhjes 3166W Kingsons”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine 3166w kingson online ne dyqan taxi

Cante laptopi kunder vjedhjes 3166W Kingsons