Brenga e shpirtit – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Nicholas Sparks u lind ne Nebraska ne vitin 1965 dhe ka studiuar ne Universitetin Notre Dame.

Prinderit e tij ishin Sparks Patrick, nje shkencetar, dhe Jill Marie.

Ai ishte femija i mesem i tre femijeve, me nje vella me te madh Michael Earl Sparks “Micah” (1964) dhe nje moter me te vogel, Danielle “Dana” Sparks (1966-2000), e cila vdiq ne moshen 33 vjeçre.

KODI: r-brengaeshpirtit KATEGORIA: ETIKETIMI:

BRENGA E SHPIRTIT

Tejlori gjendet perpara rrezikut te renies ne dashuri.
Ai ishte nje burre dhe nje zjarrfikes qe nuk i trembej rrezikut por kete here ishte ndryshe.
 Kurajoja e tij do te behej e vogel ne momentin kur do te binte ne dashuri me Denise Holtonin.
 Ajo ishte nje nene e re te cilen e kishin mberthyer problemet e nje femije te veshtire.
Te dy takohen shpesh e behen miq, por, para se ti jepet ndjenjes, Tejlorit i duhet te veshtroje brenda vetes dhe ne te kaluaren e tij.
Atij i duhet te zbuloje se nuk eshte teper vone per nje te ardhme te lumtur…

Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Brenga e shpirtit – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

brenga e shpirtit ne shitje online bli libra ne dyqan taxi

Brenga e shpirtit - Nicholas Sparks